Showbiz

Mel B, në lidhje me një femër »

Mel B, në lidhje me një femër

Ish-anëtarja e grupit “Spice Girl”, Mel B, edhe më parë pa asnjë hezitim ka folur për seksualitetin dhe marrëdhëniet e saj me një femër. Ajo thekson se nuk është në një “marrëdhënie të…

Read More »
Curiosity

Ëndrra djallëzore e Beogradit, Shiko cka do ti beje Kosovës »

Ëndrra djallëzore e Beogradit, Shiko cka do ti beje Kosovës

Serbia vazhdon ëndrrën për një status tjetër nga ky i tashmi i pavarur i Kosovës. Pas dështimit të dhjetëra…

Read More »

Bozhoviq, ish-agjent i AKI–së: Ja kush janë vrasësit dhe personat që po punojnë kundër Kosovës »

Bozhoviq, ish-agjent i AKI–së: Ja kush janë vrasësit dhe personat që po punojnë kundër Kosovës

Ish agjenti i Agjencisë Kosovare të Inteligjencës (AKI), Bojan Bozhoviq, ka bërë thirrje publike ndaj institucioneve të Kosovës, që…

Read More »

Pamjet që ka regjistruar kamera e sigurisë, gjatë goditjes së tërmetit në Pejë (Video) »

Pamjet që ka regjistruar kamera e sigurisë, gjatë goditjes së tërmetit në Pejë (Video)

Fiks në orën ora 02:24:57, shihet se si lëvizin raftet e lokalit, si pasojë e dridhjes nga tërmeti. Kamera…

Read More »

Kjo është femra më e kërkuar në Shqipëri »

Kjo është femra më e kërkuar në Shqipëri

Pranvera (Aga) Ebeling është një nga femrat më të kërkuara dhe më të përfolura sot në Shqipëri, ndërsa është…

Read More »

MOST RECENT

Video

 • Tommy Hilfiger lanson xhaketa me panele solare – VIDEO

  Read More

 • Si të kurseni karburant – VIDEO

  Read More

 • Shikoni 50 frikësimet më të tmerrshme të dordolecit ‘Freaky’ – VIDEO

  Read More

 • Shikoni si zihen femrat për një palë të brendshme – VIDEO

  Read More

 • Kur gjuetia të del dështim – VIDEO

  Read More

 • Çfarë i ndodhi pemës? – VIDEO

  Read More

 • Muzika shqiptare në një universitet amerikan – VIDEO

  Read More

 • Kamioni kapërcen makinën e Formula 1 – VIDEO

  Read More

 • Spoti për kursimin e energjisë, bëni seks me drita fikur – VIDEO

  Read More

 • Çfarë ndodh kurr gruaja kupton se burri e tradhton – VIDEO

  Read More

 • Kur një infermiere seksi të vë në provë… – VIDEO

  Read More

 • Pas Gangnam Style, “tërmeti” i ri në internet quhet Chick Chick – VIDEO

  Read More

 • Babai surprizon të birin e sëmurë me tumor – VIDEO

  Read More

 • Kazanova i Bosnjës, ka fjetur me 5 mijë femra – VIDEO

  Read More

Dita Botërore e Tokës »

Toka është neglizhuar një kohë të gjatë. Kemi dështuar të lidhin tokën me ushqimin tonë, ujin, klimën, biodiversitetin dhe jetën. Duhet të përmbysim këtë tendencë dhe të marrim veprime për ta ruajtur dhe restauruar. Kampanja për Ditën Botërore të Tokës ka për qëllim të lidhe njerëzit me tokën dhe ngritjen e vetëdijes për rëndësinë kritike…

Read More »

Labinot Tahiri surprizë për familjen e Adem Jashari »

Këngëtari i njohur shqiptar, Labinot Tahiri ka ftuar qytetarët e Kosovës që me rastin e “Epopesë së UÇK-së” që fillon më 5 mars, ka ftuar qytetarët që të japin ide rreth organizmit. Labi, po ashtu ka treguar për organizimin e autobusëve falas që do të nisen nga Prishtina për në Prekaz. “Ju lutem pres komentet…

Read More »

Facebook po bëhet i mërzitshëm për njerëzit »

50% e pjesmarësve në një studim të ri të GlobalWebInvest kanë thënë se Facebook-un e përdorin shumë më pak se sa që e përdornin më parë (studimi ka përfshirë 170.000 përdorues të internetit nga 32 vende të botës), transmeton Shqipmedia. Kjo përqindje është edhe më e lartë në vendet që konsiderohen si “vende të trendeve”…

Read More »

Facebook charges $100 to message Mark Zuckerberg »

Facebook members are being asked to pay $100 for their messages to reach the inbox of the social network’s chief executive, Mark Zuckerberg.                     Some Facebook members face a charge of $100 to contact the firm’s boss Mark Zuckerberg…

Read More »
zuck_2449402b

Mel B, në lidhje me një femër »

Ish-anëtarja e grupit “Spice Girl”, Mel B, edhe më parë pa asnjë hezitim ka folur për seksualitetin dhe marrëdhëniet e saj me një femër. Ajo thekson se nuk është në një “marrëdhënie të hapur” me burrin e saj, por janë të afërt dhe martesa e tyre është e qëndrueshme. Melanie Brown 39-vjeçare, e njohur gjithashtu…

Read More »

Sport

Shkëndija teston edhe një lojtar brazilian »

Shkëndija nuk i përmbushi pritjet në sezonin e vjeshtës, kështu që menaxhmenti i klubit nisi një ofensivë për përforcime të reja. Një pjesë e tyre tashmë kanë nisur të mbërinë…

Read More »

Podolski, objektiv i Interit në Janar »

Podolski, objektiv i Interit në Janar

Marrëveshja e transferimit të Podolskit në San Siro mund të arrihet në formën e huazimit, më të drejtën e blerjes në fund…

Read More »

Bale sportisti britanik më i paguar, lë pas Hamiltonin »

Bale sportisti britanik më i paguar, lë pas Hamiltonin

Garet Bejl merr skenën dhe paratë e sportit britanik. Sipas revistës ekonomike amerikane “Forbes”, në Britaninë e Madhe ylli i Realit të…

Read More »
Të hënën nis rikonstruksioni i “Anfield Road” » Shifrat e “frikshme” të Shkëlzen Gashit » Manchester United, 190 milion € për përforcime, ja cilët lojtarë i synon » Shokuese! Romela Begaj me doping » Serbët > shqiptarëve: Jeni frikacakë, refuzoni të riluani ndeshjen »

Technology

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video »

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video

Firefox ka shtuar funksionin “Hello” për videochat në shfletuesin e saj eksperimental Beta gjatë muajit tetor dhe tani ajo ka marrë reagimet…

Read More »

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO »

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO

Edhe pse prodhuesit konfirmojnë se nuk do të kalojë shumë kohë para se sistemi robotik të na e marrë timonin nga dora,…

Read More »
Samsung, kompania e dytë për investimin në teknologjitë e reja » Twitter bëhet edhe më i ngjashëm me Instagram – FOTO » Rikthehet legjenda, Nokia 3310 – VIDEO » Smartfoni me dy ekrane: para dhe pas – VIDEO »

Facebook po bëhet i mërzitshëm për njerëzit »

50% e pjesmarësve në një studim të ri të GlobalWebInvest kanë thënë se Facebook-un e përdorin shumë më pak se sa që e përdornin më parë (studimi ka përfshirë 170.000…

Read More »

News