NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.
Home » harrojme-celsat You are browsing entries tagged with “harrojme-celsat”

Si ta hapim deren e makines kur kemi harruar celsat brenda ne te?Shiko Videon

Si ta hapim deren e makines kur kemi harruar celsat brenda ne te?Shiko Videon

Ndodh qe t’i harrojme celsat e makines brenda ne makine,kjo eshte nje metod e mire per ta hapur deren,shiko videon dhe shpresojme qe nese ju ndodh nje gje e till edhe ju do tju ndihmoj qe pa problem ta hapni deren..Ndiqe Videon:

Posted in Video | Read More »