NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Shefqet Krasniqi mbron hoxhën Irfan: Me moral nuk ka shaka !

Videoja e hoxhë Irfanit, pati shumë reagime të shumta sa i përket ligjeratës fetare të tij, ku flet mbi moralin e femrave dhe grave kryesisht të atyre kosovare.

Ka ardhur reagimi edhe nga Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi njëherit një ndër hoxhallarët më të njohur të trojeve shqiptare i ka dalë në mbrojtje hoxhë Irfan Salihut, kështu ai në një intervistë për Radio Kosovën e Lirë ka thënë se “Hoxha i nderuar Irfan Salihu është një hoxhë që nuk del nga prizmat e Kur’anit dhe Sunnetit, le t’çohet krejt dynjaja n’këmbë… me moral nuk ka shaka!”./LajmeOnline/

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.