NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Rudina Xhunga sjell në jetë vajzën e saj

rudinaGazetarja e njohur Rudina Xhunga është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj gjatë mbrëmjes së dielë.

Xhunga është martuar prej pak kohësh me Dritan Hilën, ndërsa siç bën me dije revista “Anabel”, ata kanë zgjedhur tashmë edhe emrin e vajzës së tyre. Ajo do të quhet Alana.

Para lindjes, Xhunga ishte shprehur e lumtur dhe emocionuar që do të sillte në jetë një vajzë. “Unë e kam parafytyruar veten gjithnjë nënë të një vajze, dhe kështu ndodhi, pa e pasur unë në dorë”, pati thënë ajo.

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.