NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Prezantohen fanellat e reja të Realit


Real Madrid ka prezantuar uniformat e reja për sezonin futbollistik 2013-2014. 32 herë kampionët e Spanjës dhe 9 herë kampionët e Evropës kanë publikuar të tre fanellat e reja ku bie në sy ajo e treta, e cila si asnjëherë më parë në historinë e klubit madrilen do ta ketë ngjyrën portokalli.
Real2
Dy fanellat e para do të jetë të bardha dhe blu me disa ndryshime nga ato të këtij sezoni, ku bien në sy shiritat e kuq anash dhe te mëngët. Veshjet do të jetë produkt i gjigantit gjerman Adidad, ndërsa sponsor në fanellë do të jetë kompania ajrore Fly Emirates. /LajmeOnline/
Real3

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.