NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Nëna rreh barbarisht foshnjës 8-muajshe! Kujdes, nuk këshillohet për persona të ndjeshëm dhe nën 18-vjeç! (Video)

mqdefault
Kujdes, nuk këshillohet për njerëz delikat dhe për grupmoshat nën 18-vjeç!Një ngjarje e tmerrshme vjen nga Malajzia ku një nënë rreh barbarisht foshnjën e saj vetëm 8-muajshe.Gruaja nervozohet teksa dëgjon fëmijën e saj të qaj dhe në nerva e sipër gjuan mbi të në mënyrë çnjerëzore.Videoja në fjalë është shpërndarë në “Youtube” ku dhe po bën xhiron e botës, duke u cilësuar si “nëna mostër”Ndërkohë filmimi është bërë në fshehtësi pa dijeninë e kësaj “nëne mostër” e cila me grindjen më të vogël të fëmijës reagon dhunshëm ndaj tij!/LajmeOnline.EU/

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.