NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Luani puth dhe perqafon shpetimtaren e tij

CaptureLexo kete para se te shohesh videon :
Gruaja e gjeti luanin e plagosur ne pyll, gati duke dhene shpirt. Ajo mori luanin ne shtepi dhe e mjekoi. Kur luani u be me mire ajo beri nje marreveshje me kopshtin zoologjik qe ata te mbanin luanin. Kaluan disa kohe para se gruaja te kishte kohe te vizitonte luanin ne kopshtin zoologjik. Ky xhirim eshte bere kur ajo ndaloi prane kafazit te tij per te pare si ishte ai. Shikoni se si reagon luani kur ajo shkon aty prane!

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.