NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Gjëja më e turpshme që mund të ndodh në një transmetim live! Kujdes, + 18 (video)

Image Foto-300x210-150x105.jpgKur momente të tilla të lenë me gojë hapur dhe të irritojmë pa masë!

Një incident i pahijshëm u transmetua live nga televizori, kur dy tifoz ndërsa reporterja bukuroshe po përshkruante situatën e tifozërisë, dy të rinj pa pikë turpi vijuan në një gjest aspak të hijshëm.

Në të njëjtën kohë teleshikuesit e “Sky Sporte” që po ndiqnin reportazhin live, ngrinë nga skena e turpshme e dy tifozëve të Norits, të cilët inskenuan një rol dashurie…!

 

Shikoni Videon ne linkun me posht

http://youtu.be/FLhrf4Tu5pg

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.