NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Flori Mumajesi shfaqet i përlotur në këngën e tij “Pa jetë”(video)

43Flori Mumajesi sapo ka prezantuar këngën e tij të re “Pa jetë” Ky duket se do te jete viti i Florit, pasi labeli i tij Threedots sapo ka prezantuar Elvana Gjaten me “fake” dhe nje sesion LIVE te kengetares. Nderkaq, priten te tjera publikime qe mbajne vulen e Flori Mumajesit.

Pa jetë – Flori Mumajesi

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Panorama Online. Moderator.(panoramaplus)

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.