NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Dy të vdekur në Istog, plagoset Mis Kosova

Një aksident fatal ka ndodhur në orët e pasdites në Gurrakoc të Istogut. Një i rëndë aksident në komunikacion ka pësuar me fatalitet të dy viktimave,transmeton indeksonlne.

Pas një përplasje të një veture me një kamion, ka vdekur Labinot Gjocaj 28 vjeçar dhe 24 vjeçarja Edona Loshaj.

Në veturë ishte edhe e fejuara e viktimës, ish Mis Kosova, Albina Nicaj e cila thuhet të jetë në gjendjë të rëndë shëndetësore

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.