NJOFTIM: Filma SHqip Me Titra Shqip e cila azhurohet rregullisht - Klikoni këtu.

Bieber dhe Selena Gomez sërish bashkë, foto intime në Instagram (FOTO)

Justin Bieber dhe Selena Gomez rikthehen së bashku. Lajmi është dhënë nga vetë këngëtari duke postuar një foto të tij në Instagram me Selenën, që e përqafonte nga mbrapa. (BalkanWeb)

119645[1] 119646[1]119644[1] 119643[1]119642[1]119641[1]

Më poshtë, mund të KOMENTONI në lidhje me artikullin.