Showbiz

Mel B, në lidhje me një femër »

Mel B, në lidhje me një femër

Ish-anëtarja e grupit “Spice Girl”, Mel B, edhe më parë pa asnjë hezitim ka folur për seksualitetin dhe marrëdhëniet e saj me një femër. Ajo thekson se nuk është në një “marrëdhënie të…

Read More »
Curiosity

I mbijetuari i tragjedisë në Mesdhe rrëfen tmerrin: Shumica as nuk e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur! »

I mbijetuari i tragjedisë në Mesdhe rrëfen tmerrin: Shumica as nuk e kanë kuptuar se çfarë ka ndodhur!

“Në bord ishim 950 persona. Kishte 50 fëmijë dhe 200 femra”. Kjo është deklarata që ka dhënë në Prokurorinë…

Read More »

Jeta e vështirë e familjes Kuçi (Video) »

Jeta e vështirë e familjes Kuçi (Video)

Ka disa vite që familja 6-anëtareshe nga Gjakova jeton në një barakë. Si në dimër ashtu edhe në verë,…

Read More »

Dramatike: Ballafaqimi i policit me vrasësin e dyfishtë! (Video) »

Dramatike: Ballafaqimi i policit me vrasësin e dyfishtë! (Video)

Kohëve të fundit janë shtuar rastet kur policët e Shteteve të Bashkuara po shtinë me armë vend e pa…

Read More »

Pianistja e re nga Kosova arrin suksese të mëdha në Çeki (Foto/Video) »

Pianistja e re nga Kosova arrin suksese të mëdha në Çeki (Foto/Video)

onika Krasniqi Rosenkrancova është fituese e shumë çmimeve kombëtare dhe ndërkombëtare të pianos në Çeki dhe njëherësh është nderuar…

Read More »

MOST RECENT

Video

 • Tommy Hilfiger lanson xhaketa me panele solare – VIDEO

  Read More

 • Si të kurseni karburant – VIDEO

  Read More

 • Shikoni 50 frikësimet më të tmerrshme të dordolecit ‘Freaky’ – VIDEO

  Read More

 • Shikoni si zihen femrat për një palë të brendshme – VIDEO

  Read More

 • Kur gjuetia të del dështim – VIDEO

  Read More

 • Çfarë i ndodhi pemës? – VIDEO

  Read More

 • Muzika shqiptare në një universitet amerikan – VIDEO

  Read More

 • Kamioni kapërcen makinën e Formula 1 – VIDEO

  Read More

 • Spoti për kursimin e energjisë, bëni seks me drita fikur – VIDEO

  Read More

 • Çfarë ndodh kurr gruaja kupton se burri e tradhton – VIDEO

  Read More

 • Kur një infermiere seksi të vë në provë… – VIDEO

  Read More

 • Pas Gangnam Style, “tërmeti” i ri në internet quhet Chick Chick – VIDEO

  Read More

 • Babai surprizon të birin e sëmurë me tumor – VIDEO

  Read More

 • Kazanova i Bosnjës, ka fjetur me 5 mijë femra – VIDEO

  Read More

Dita Botërore e Tokës »

Toka është neglizhuar një kohë të gjatë. Kemi dështuar të lidhin tokën me ushqimin tonë, ujin, klimën, biodiversitetin dhe jetën. Duhet të përmbysim këtë tendencë dhe të marrim veprime për ta ruajtur dhe restauruar. Kampanja për Ditën Botërore të Tokës ka për qëllim të lidhe njerëzit me tokën dhe ngritjen e vetëdijes për rëndësinë kritike…

Read More »

Bushati: SHBA, avokat i posaçëm i Kosovës për anëtarësim në NATO (Video) »

Në takim u trajtuan temat e bashkëpunimit mes dy vendeve dhe atij global, sidomos për sa i takon përpjekjeve kundër terrorizmit dhe sigurisë në rajon kundër ISIS-it. SHBA dhe Shqipëria nënshkruan edhe Deklaratën për Partneritetin Strategjik mes dy vendeve. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Bushati ka thënë se me Kerryn kanë biseduar edhe…

Read More »

Facebook po bëhet i mërzitshëm për njerëzit »

50% e pjesmarësve në një studim të ri të GlobalWebInvest kanë thënë se Facebook-un e përdorin shumë më pak se sa që e përdornin më parë (studimi ka përfshirë 170.000 përdorues të internetit nga 32 vende të botës), transmeton Shqipmedia. Kjo përqindje është edhe më e lartë në vendet që konsiderohen si “vende të trendeve”…

Read More »

Facebook charges $100 to message Mark Zuckerberg »

Facebook members are being asked to pay $100 for their messages to reach the inbox of the social network’s chief executive, Mark Zuckerberg.                     Some Facebook members face a charge of $100 to contact the firm’s boss Mark Zuckerberg…

Read More »
zuck_2449402b

Mel B, në lidhje me një femër »

Ish-anëtarja e grupit “Spice Girl”, Mel B, edhe më parë pa asnjë hezitim ka folur për seksualitetin dhe marrëdhëniet e saj me një femër. Ajo thekson se nuk është në një “marrëdhënie të hapur” me burrin e saj, por janë të afërt dhe martesa e tyre është e qëndrueshme. Melanie Brown 39-vjeçare, e njohur gjithashtu…

Read More »

Sport

Shkëndija teston edhe një lojtar brazilian »

Shkëndija nuk i përmbushi pritjet në sezonin e vjeshtës, kështu që menaxhmenti i klubit nisi një ofensivë për përforcime të reja. Një pjesë e tyre tashmë kanë nisur të mbërinë…

Read More »

Podolski, objektiv i Interit në Janar »

Podolski, objektiv i Interit në Janar

Marrëveshja e transferimit të Podolskit në San Siro mund të arrihet në formën e huazimit, më të drejtën e blerjes në fund…

Read More »

Bale sportisti britanik më i paguar, lë pas Hamiltonin »

Bale sportisti britanik më i paguar, lë pas Hamiltonin

Garet Bejl merr skenën dhe paratë e sportit britanik. Sipas revistës ekonomike amerikane “Forbes”, në Britaninë e Madhe ylli i Realit të…

Read More »
Të hënën nis rikonstruksioni i “Anfield Road” » Shifrat e “frikshme” të Shkëlzen Gashit » Manchester United, 190 milion € për përforcime, ja cilët lojtarë i synon » Shokuese! Romela Begaj me doping » Serbët > shqiptarëve: Jeni frikacakë, refuzoni të riluani ndeshjen »

Technology

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video »

Firefox beta thjeshtëson bisedat me video

Firefox ka shtuar funksionin “Hello” për videochat në shfletuesin e saj eksperimental Beta gjatë muajit tetor dhe tani ajo ka marrë reagimet…

Read More »

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO »

Automobilat vetëdrejtues, dëshpërues nëpër shi – VIDEO

Edhe pse prodhuesit konfirmojnë se nuk do të kalojë shumë kohë para se sistemi robotik të na e marrë timonin nga dora,…

Read More »
Samsung, kompania e dytë për investimin në teknologjitë e reja » Twitter bëhet edhe më i ngjashëm me Instagram – FOTO » Rikthehet legjenda, Nokia 3310 – VIDEO » Smartfoni me dy ekrane: para dhe pas – VIDEO »

Facebook po bëhet i mërzitshëm për njerëzit »

50% e pjesmarësve në një studim të ri të GlobalWebInvest kanë thënë se Facebook-un e përdorin shumë më pak se sa që e përdornin më parë (studimi ka përfshirë 170.000…

Read More »

News